Vodafone Yeni Müşteri 4 GB Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone Yeni Müşteri 4 GB Hediye İnternet Kampanyası

Vodafone’un yeni müşteri kazanmaya yönelik hazırlayıp sunduğu kampanyası ile artık Vodafone’lu olmak çok mu çok kolay. Üstelik Vodafone Yeni Müşteri 4 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında Vodafone müşterisi olmak isteyenler sadece online olarak başvuru yapıyor ve hatları kapılarına kadar teslim ediliyor. Hizmet bununla da sınırlı değil yeni müşteriye abonelik tarihinden itibaren ilk ay tam 4 GB bedava internet hediyesi de cepte. Bu kadar hizmet sizin için hazır durumdayken daha ne olsun hemen başvurunuzu yapın ve Vodafone abonesi olmanın ayrıcalığını yaşayın.

Vodafone Tıklayın Gelelim Servisi olarak isminden söz ettiren kampanyada müşterilerin yapması gerekenleri şu şekilde sıralıyoruz.

 1. İlk olarak kişiler kendilerine en uygun olacak Vodafone tarifesini seçip karar veriyorlar.
 2. Sonrasında Vodafone resmi internet sitesinde yer alan başvuru formunu doldurup, geçiş yapılacak cep telefonu numarası ve kişisel bilgilerini gönderiyorlar.
 3. En son işlemde de kişiler evlerinde oturuyor ve yeni Vodafone hatları kapılarına kadar getiriliyor. İş te bu kadar kolay.

Kampanya hakkındaki diğer merak edilenler ve bilinmesi gereken diğer detaylar aşağıda yer almaktadır.

 • Tıklayın Gelelim Servisinde amaç yeni müşterinin kazandırılması ve bunu olabilecek en kolay şekilde yapılmasının sağlanmasıdır.
 • Eğer farklı bir operatör kullanan ve numarası mevcut olan kişiler varsa bunu bildirerek aynı numara ile Vodafone’a geçiş yapabilirler.
 • Bu durumda hem yeni hat almak isteyenler hem de numara taşımak isteyenler bu kampanyadan fayda sağlayabilirler.
 • Tıklayın Gelelim Servisi’nin çalışma şekline bakıldığında kişilerin yapığı online başvuru sonrası aktivasyon mesajı gönderildiği ve gönderilen bu mesaj içeriğindeki link takip edilerek başvurunun tamamlandığı görülür. Bu işlemler sonrasında Vodafone yetkilileri evraklarınızı imzalatmak ve hattınızı teslim etmek için kapınıza gelirler.
 • Bu servisi kullanarak Vodafone Red tarifelerinden birisini de seçebilmeniz mümkündür.
 • Hattınızı teslim etmek için adresine gelen yetkililerin sizden isteyeceği bazı evraklar bulunmaktadır. Bu evraklar su, doğalgaz gibi faturalar, kredi kartı ekstresi, ikametgah ve ya son iki ayı gösterir adres belgesi olabilir.
 • Başvuru yapıldıktan sonra durumunu takip etmekte mümkündür. Size gönderilen mesaj içerisinde yer alan Takip numarası ile Başvurum Nerede sayfasına girip kontrol edebilirsiniz.
 • Bu servisten 15-18 yaş aralığında bulunan müşteriler yararlanamaz. İşlem yapılabilmesi için gerekli vekaletname ve muvafakat name ile birlikte en yakın Vodafone merkezine başvurmaları gerekir.
 • Yapılan başvurular kişiye özeldir. Bir kişinin aynı kimlik numarası ile 10 defa başvuru yapabilme sınırı bulunur. Geçici kimlik numarası ile işlem yapılması mümkün değildir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*